Něco takového jste ještě neviděli

Sdružují se v duchu vzájemných soubojů. Jsou dva a ani jeden z nich si žádné zbraně předem nepřipravuje. Vše bude záležet jen na tom, co bude tady a teď. K tomu potřebuji obecenstvo. Nadšené diváky, kteří to všechno budou prožívat s nimi. Pravidla jsou jasně daná. Na každé straně je stejný počet bojovníků.

 

o2z-vamberak

zdroj: O2z

 

Jedná se o surovou hru, která nezná hranic. Jedná se o Impro zápas! Na letošním Vamberáku uvidíte to, co nikdo na světě před vámi ještě neviděl. Improvizované zápasy dvou týmů proti sobě jsou totiž pokaždé originálem.

 

Ve světe Improvizace se divadelní soubory nazývají týmy. Proto se tým O2z na Vamberáku postaví proti týmu Pražských Střel. Co z tohoto souboje vznikne, bude záležet i na vás jako divácích. Vy totiž budete navrhovat témata, o kterých se bude hrát. Cílem takového zápasu není prohra jednoho ze dvou týmů, ale vytváření jedné společné hry, která baví jak diváky, tak i herce samotné.

 

Ale i takový zápas musí mít svého rozhodčího, aby se dodržovala jasná pravidla. Ty předem stanovila Česká improvizační liga. Své Impro týmy má skoro každé krajské město, některá dokonce i víc. Týmy se scházejí ke společným dílnám, zápasům nebo Improtréninkům.

 

Divadlo Imrovizace O2z má kořeny v Ostravě a tvoří ho herci různých věků a profesí. Díky takové rozmanitosti jsou jejich improvizační hry ještě zábavnější. Tým O2z často hostuje na různých místech, například na festivalu Colours of Ostrava nebo ve slavném prostoru Gong v Dolní oblasti Vítkovic.

 

Už jste někdy byli svědkem takového utkání? My se děsně těšíme a věříme, že to bude velký zážitek!Komentáře


* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Facebook