Program pro děti je bohatý!

„Každý rytíř, ať už malý nebo velký, touží po velkém dobrodružství. Ani Honzík Rytířů není výjimkou. V den svých 18. narozenin osedlá koně Huberta a za doprovodu svého věrného psa Drobečka se vydává do světa. Co když se ale za lesem skrývá překvapení? Co když mu vstoupí do života víc, než čekal? A co když nebezpečí krouží všude kolem? Každý si svůj rytířský titul musí zasloužit, a tak místo klukovského dobrodružství nastává boj.“

q10-o-draku2-nahled

zdroj: Divadelní soubor Q10

 

 

 … tak zní oficiální anotace pohádky Divadelního souboru Q10 – a co jsou vůbec zač?

Divadelní soubor Q10 vznikl na základní umělecké škole Střezina v divadle Jesličky. V současné době působí jako Divadelní LABoratoř populárního dětského divadla Drak v Hradci Králové.

 

Soubor mladých herců sklízí úspěchy svých představení V melounovém cukru podle literární předlohy amerického spisovatele Richarda Brautigana nebo například slavných her Williama Shakespeara Mnoho povyku pro nic a Večer tříkrálový.

 

Díky nejen hereckému, ale i hudebnímu talentu souboru, si děti na Vamberáku užijí jejich zbrusu novou pohádku O velikém draku za doprovodu mnoha hudebních nástrojů včetně akordeonu nebo ukulele.

q10-o-draku-nahled

zdroj: Divadelní soubor Q10


Ostatní fotky k představení si můžete prohlédnout na facebooku Q10.

 

 

Hraje Královéhradecký Divadelní soubor Q10:
Anežka Bauerová, Anna Blažková, Jana Hryzlíková, Tereza Lacmanová, Tereza Tomášová, Jakub Klouzek, Matěj PohořálekKomentáře


* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Facebook